1982 yılında gemilere malzeme tedarik amacıyla kurulan Şekerciler Denizcilik; günümüzde Tuzla Merkez ofisi, şubeleri, depoları ve 60 çalışanı ile gemilere 7/ 24 hizmet sağlayarak sektörün önemli firmalarından biri olmuştur. Şekerciler Group; Jotun Boya, Red Wing Shoes, Dickies, Terra ile Irish Setter ve Vasque markalarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

 

Jotun

Dekoratif Boyalar

Çevre dostu dekoratif ürün çözümleri Jotun’un araştırma ve geliştirme programının başarısını göstermektedir. Renklendirme makinası ile çok çeşitli renklendirme seçenekleri sunulabilmektedir.

 

Jotun, estetik kalitesi ve mükemmel koruyucu performans taleplerini bir arada karşılayan dekoratif ve ahşap ürünlerinin üretimini ve tedarikini sağlar.

 

Jotun Boya kapladığı yüzeyleri korumakta, aynı zamanda rengi ve tekstürü ile yüzeyleri güzelleştirmektedir. Uzun ömürlü olmasından dolayı bakım tutum gerektirmeyen Jotun Boya, uygulama kolaylığı bakımından da ekonomiktir.

 

Jotun Boya ‘Evimi Jotun Boyasın’ hizmeti ile size uygulama konusunda eğitimli ekipleriyle yardımcı olmaktadır. Sertifikalı boyacılar tarafından evinizi dilediğiniz gibi boyatmak için Şekerciler Grup’a 0 216 447 51 51 nolu telefondan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Deniz Boyaları

Deniz boyalarında dünya lideri

 

Gemilerin yaşam süresi boyunca Jotun, teknik öneri ve destekte bulunmak için her an hazır durumdadır. Böylece en etkili ve ekonomik koruma ve performansı elde edebilirsiniz.

 

Her bir Jotun ürünü; yenilikçi düşünce sistemi, engin tecrübe ve yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretilmektedir.

 

Sualtı boya çözümlerimiz karina altında yüzey pürüzlülüğünü azaltmakta, dolayısıyla geminin yakıt masrafları açısından kazanç sağlamaktadır.

 

Kullanımı bütün deniz ve okyanuslarda kanıtlanan Jotun ürünleri rakipsiz teknik servis standardıyla desteklenmektedir. Jotun deniz boyaları dünya üzerinde küçük büyük, ticaret yapan her geminin her parçası için koruma hizmeti sunmaktadır.

Yat Boyaları

Jotun Boya’nın deniz boyalarında elde ettiği başarı ve deneyim, Jotun Yat Boyalarına ışık tutmuştur. Jotun Yat Boyaları, yenilikçi ve üstün performanslı ürünleri ile Leisure Yachting boya sistemleri ve Megayacht Professional serisiyle sunulmaktadır.

 

Amacımız tekneniz için bütün sezon boyunca dayanabilecek kolay ve etkili bir hazırlık için en iyi çözümü sunmaktır. Norveç’te kurulan Jotun, deniz ürünlerinde dünya lideri konumundadır. 1926’dan beri en zor çevre koşulları için yenilikçi ürünler geliştirmektedir ve boyama sistemimiz dünyada bütün okyanuslarda test edilmiştir.

 

Ürünlerimizi keşfedin, talimatları izleyin ve faydalı uygulama ipuçlarından yararlanın. Sonunda ufka doğru yelken açabilirsiniz.

Endüstri Boyaları

Jotun, yüksek performansta boya üretimi ve satışını gerçekleştiren bir boya devidir. Yüzeyleri zorlu koşullara karşı korumanın yan ısıra estetik bir görünüm katarken özellikle korozyon koruması ve yangına dayanıklı boyalarda uzmanlaşmıştır.

 

Jotun ürünlerinin tamamı belirli amaçlar için tasarlanmış ve formüle edilmiştir. Her ürün, en gelişkin teknolojiyi yenilikçi düşünce, pratik bilgi ve deneyim ile birleştiren yoğun araştırma ve geliştirme çalışmalarının bir sonucudur.

 

Uzun ömürlü koruma için iyi bir çalışma yöntemi ve doğru uygulama gerekmektedir. Tüm dünyadaki eğitimli ve deneyimli kaplama danışmanlarımız sizin bir müşteri olarak ne istediğinizi iyi bilmektedir.