1982 yılında gemilere malzeme tedarik amacıyla kurulan Şekerciler Denizcilik; günümüzde Tuzla Merkez ofisi, şubeleri, depoları ve 60 çalışanı ile gemilere 7/ 24 hizmet sağlayarak sektörün önemli firmalarından biri olmuştur. Şekerciler Group; Jotun Boya, Red Wing Shoes, Dickies, Terra ile Irish Setter ve Vasque markalarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

 

Bostik

20130828_134855

dünya çapında tanınan
Marin, Yapı ve
Endüstri Yapıştıcıları serisi

Bi̇r asırdan fazla bi̇r süredir, malzemeleri birbirine yapıştırmaktan çok daha fazlasını yapabilen ve akıllı yapıştırıcı çözümleri̇ yaratan Bostik; 20. yüzyıl boyunca, 9000’den fazla patent almıştır.

 

Ayakkabı tabanındaki boşlukları doldurma yöntemini geliştirerek işe başlayan Bostik, günümüzde 3 ana teknolojide lider konumundadır: elastik yapıştırma, basınca duyarlı hot melt yapıştırıcılar ve modifiye polimer yapıştırıcılar.

 

Fayans, su yalıtımı, sızdırmazlık, dekorasyon, montaj uygulamaları için birçok akıllı yalıtım ve yapıştırıcısı dünya çapında yeni binaların inşaatında ve yenileme projelerinde kullanılan Bostik ürünleri, her gün milyonlarca uzman ve profesyonel şirket tarafından yenileme, inşa etme ve dekorasyon işlerinde kullanılmaktadır.

 

Yat ve ticari marin endüstrisi için eksiksiz dolgu ve izolasyon mastik serileri sunan Bostik, en zorlu sular için bile yüksek performans hedeflemektedir.

 

Bostik Marin Serisi ürünleri, Marin Endüstrisi için cam yapıştırmadan, su hattı altı ve su hattı üstü sızdırmazlığına kadar uzanan çeşitli uygulamalar ve çözümler yaratan üstün dayanıklılığa sahip ürünleri ile kendi segmentinde en kaliteli ürünler arasında yer almaktadır.