Şekerciler Group, Jotun Boya Türkiye’nin Dekoratif, Endüstriyel, Yat ve Marin boyaları yanı sıra gemi sarf malzemesi hırdavat satışı ile iş güvenlik ayakkabı ve kıyafeti markaları Red Wing Shoes, Dickies, Terra ile av ve outdoor markaları Irish Setter ve Vasque markalarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Bizi Takip Edin

© 2018 Şekerciler Denizcilik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Tüm hakları saklıdır.
+90 216 447 51 51

 

Dickies

dickies
İş Kıyafeti &
Profesyonel Giyim

Dickies (UK) modern endüstrinin taleplerini karşılamak amacıyla profesyonel çalışanlar için geniş bir tasarım çeşitliliği ile endüstriyel iş giysileri üretir.

 

Dickies iş kıyafetleri performans, konforun yanı sıra ve paranızın karşılığını almanızı sağlar. Eisenhower giysileri performanstan ödün vermeksizin modern bir tarz sunarken işlevsel ve dayanıklı Grafters, Dickies’in en yaygın ürünlerinden birisi olmuştur.

 

En ağır şartlar altında çalışan işçiler Dickies giysilerinin onları asla yarı yolda bırakmayacağını görmüşlerdir. Her nerede çalışırsanız çalışın güvendiğiniz bir marka giyinin.

İş Giyim

dickies-is2

Dickies iş kıyafetleri ürün yelpazesi ile belirli tehlikelere karşı önemli rol oynar. Alevlenmeyi geciktirici, reflektörlü ve olumsuz hava şartlarına karşı koruma sağlayan giysileri ile ilgili bütün yönetmelikleri karşılamaktadır.

 

Üretimi yapılan endüstriyel iş giyim ürünlerinin mükemmel performans sağladığından emin olmak için Dickies dokuma teknolojisindeki en son gelişmelerden faydalanmaktadır. Bu, özellikle olumsuz hava koşullarına karşı hafif fakat güçlü, rüzgara ve yağmura dayanıklı aynı zamanda cilde nefes aldıran modern kumaş Fieldtex’in başarısıdır. Bu özellik, terin dışarı çıkmasını sağlar ve giyen kişinin en ağır şartlarda çalışırken bile serin kalmasını sağlar.

 

Dickies (UK) yüksek performanslı profesyonel giyimde öncü bir markadır.

İş Güvenlik Ayakkabıları

dickies-shoe

İş giysisi üreticisi Dickies (UK) çelik veya kompozit burunlu iş güvenlik ayakkabılarında geniş seçenek imkânı sunmaktadır.

 

Endüstriyel iş kıyafetlerinde önemli bir tamamlayıcı olma niteliği taşıyan Dickies İş Güvenlik Ayakkabıları, eklenen çelik koruma ve Kevlar orta tabanla birlikte Avrupa standartlarında koruma hizmeti sunmaktadır.

 

İş güvenlik ayakkabısı üretiminde uzman olan Dickies, geniş model çeşitliliği ile üretimde modern ve geleneksel yapım yöntemlerini bir arada kullanmaktadır. Geleneksel yarım bot tarzının yanında iş güvenlik ayakkabıları, spor ayakkabıları, yürüyüş ayakkabıları, lastik çizmeler ürün çeşitleri arasında bulunmaktadır.